Доставка і оплата

При оформленні замовлення Ви зможете обрати один із запропонованих способів доставки:

Умови для Нової пошти:

Транспортна

компанія

Вартість доставки замовлення:

Термін доставки 

перевізником

Термін безкоштовного зберігання на складі перевізника

від 1 грн до 799 грн

від 800 грн

  Нова Пошта

За тарифами перевізника

 

Безкоштовно*

1 – 3 дні

5 днів

 

 

 

  • Забрати своє замовлення можна у офісі транспортної компанії у Вашому місті. Для отримання вантажу потрібно пред'явити паспорт (або посвідчення водія) і назвати номер декларації. Перевірити прибуття посилки можна на сайті компанії-перевізника.
  • Після надсилання замовлення всі дані, необхідні для отримання посилки, будуть надіслані Вам на імейл або месенджер. Також Ви можете переглянути номер відправлення через історію своїх замовлень.
  •  * Безкоштовна доставка не поширюється: на кур'єрську доставку до дверей.

Умови для Укрпошти:

Транспортна

компанія

Вартість доставки замовлення на суму:

Термін доставки

 перевізником

Термін безкоштовного зберігання на складі перевізника

 від 1 грн до 499 грн

 от 500 грн

  Укрпошта

При отриманні замовлення за тарифами перевізника

 

Безкоштовно*

 

3 – 7 днів

 

5 рабочих днів

  • Замовлення, надіслане Укрпоштою, прибуває на Ваше поштове відділення, після чого листоноша має принести вам повідомлення про прибуття посилки. Також перевірити прибуття посилки можна на сайті Укрпочти з за номером, отриманим від нас після відправлення замовлення.
  • Після надсилання замовлення всі дані, необхідні для отримання посилки, будуть надіслані Вам на імейл, або будь-який зручний Вам месенджер, так само Ви можете переглянути код посилки через історію своїх замовлень.
  •  *  Безкоштовна доставка не поширюється: на кур'єрську доставку до дверей

Рахунок з реквізитами для сплати надсилається на імейл після оформлення замовлення на сайті.

Виставлений рахунок діє протягом 3 робочих днів. У разі несплати бронь знімається і товари повертаються на вітрину магазину. Якщо Вам необхідний більш тривалий термін оплати, зв'яжіться з нами за телефоном 093-859-00-86 або через пошту scrapego@gmail.com

Відправка здійснюється протягом 1-5 робочих днів з моменту повідомлення про оплату (Повідомити можна дзвінком за телефоном 093-859-00-86 або на пошту scrapego@gmail.com точно суму оплати, дату оплати, прізвище та номер оплаченого замовлення).

 

Також ми відправляємо товари міжнародною доставкою по всьому світу! Найчастіше ми відправляємо міжнародні посилки УкрПоштою, але можливі і інші варіанти. 

Якщо Вас цікавить послуга міжнародної доставки - напишіть нам у будь-якому месенджері за номером +380938590086 або на пошту scrapeego@gmail.com