Привіт, друзі👋! Сьогодні поговоримо з вами про інструменти для роботи в alcoholink_art. Як ми вже знаємо, основа алкогольних чорнил - спиртова. Малюнок утворюється саме за рахунок того, що спирт швидко випаровується під дією повітря, а значить і інструменти ми обираємо саме ті, які утворюють певні повітряні потоки, а саме:
👉соломинка для напоїв
👉повітредуйка
👉фен для волосся
Як обрати? Яким чином працювати з ними? Який результат отримаємо у кожному випадку? - про все це детальніше та по порядку далі.


   

 

    Один із найпростіших інструментів для alcoholink_art - це соломинка! Наливаєте чорнило, дмухаєте, воно висихає та утворює  малюнок. Цікавий варіант для створення акцентів на картині, невеликих форм (закладки до книжок, листівки, картини      невеликого формату тощо), не потребує електрики та не створює шуму, як фен, наприклад.
     З недоліків - потік повітря створюєте безпосередньо ви💨тому довго так, звичайно, не помалюєш, а щоб створити  повноцінну картину - потрібно бути як мінімум чемпіоном з плавання🤭

Відео з прикладом використання у Instagram - за посиланням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Приклади робіт:

             


 

 

 

 

 

 

Принцип роботи надзвичайно простий - це така собі резинова "грушечка", пуста всередині. За рахунок натискання рукою на вона випускає повітря і відповідно допомагає нам висушити наші чорнила. Потік повітря абсолютно контрольований, працювати зручно, і хоча рука від роботи трохи втомлюється - це дуже хороший варіант для людей, які мали певні травми, наприклад, і зараз їм потрібно пропрацювати руку, також це добре впливає на мілку моторику. Отож, поєднуємо прекрасне і корисне!

Відео з прикладом використання у Instagram - за посиланням.

 

 

 

 

 

 

Приклади робіт:

  gallery-image


"Вишенька на торті🍰" у нашому огляді інструментів для alcoholink_art - це фен. З

ним ми отримуємо красиві лінійочки та хвильки, можемо направити та роздмухати чорнило у потрібному нам напрямку та працювати з великими площинами. Результат неперевершений🎨!
Яким же має бути наш помічник та як його правильно обрати? Є 2 найважливіші критерії за якими ми робимо вибір - потужність та компактність.
💨Потужність фена повинна бути низька - від 400 Вт до 1000 Вт максимально. Такий фен легко контролювати та направляти в потрібну нам сторону. Чим вище потужність фена, тим стрімкіший потік повітря, який він видає. Але якщо картина має великий розмір, наприклад 100см*140см, потужний фен - це саме те, що треба.
🤏Компактність - потрібно враховувати те, що ми досить довго тримаємо фен у руці, коли малюємо, а значить він повинен бути легким, аргономічним, таким, щоб рука не втомлювалась. Тому краще обирати невеликі дорожні фени або фени-щітки.
Варто пам"ятати також про довжину шнура у вашого девайсу - бажано, щоб вона була 1.5-2 метра📏, інакше доведеться брати подовжувач, а це не зовсім зручно. Розетка має розміщуватись з правого боку, якщо ви правша, і злівого, відповідно, якщо ви лівша, тоді шнур від фена не буде заважати вам працювати.

Відео з прикладом використання у Instagram - за посиланням.

 

 

 

Приклади робіт:

      

Alina Dumitru                                                                                                                                           Johanna Koskinen Art

 

А які інструменти для alcoholinkart ви вже спробували? Який ваш улюблений?